Muzyczne wagary z SLO

Muzyczne wagary z SLO to wyjątkowe powitanie wiosny, które odbyło się w pięknym stylu. Za nami pierwsza edycja konkursu muzycznego, którego inicjatorami są dwaj utalentowani uczniowie ze Szkoły Społecznych SLO Mikołajki: Bartek i Mikołaj z @Go On Music. W ramach olimpiady “Zwolnieni z Teorii” zrealizowali oni projekt społeczny, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem.

Na scenie Centrum Kultury “Kłobuk” w Mikołajkach zgromadziło się ponad dwudziestu wykonawców: solistów, duetów i zespołów. Poziom artystyczny był niezwykle wysoki, a repertuar bardzo różnorodny – od muzyki rockowej, pop, po muzykę ludową i myśliwską.

Najwyższe miejsca w poszczególnych kategoriach zdobyli:

  • I miejsce w kategorii solista ex aequo: Daria Januszczyk i Lena Biernat.
  • I miejsce w kategorii zespół muzyczny: Aniołki Magnusa.
  • I miejsce w kategorii duety: Julia Schurmann i Janek Engwert.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz wyróżnionych uczestników! Aniołki Magnusa jak zawsze zachwyciły swoim występem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniane emocje.

Ogromne podziękowania dla naszych sponsorów: Alexander Potocki i Potocki Gałkowo, Joanna Durkiewicz i Wioska Żeglarska Mikołajki, Restauracja Bart w Mikołajkach, Radzie Rodziców Zespołu Szkół Społecznych STO w Mikołajkach, Panu Maciejowi Zawiszy i Mamamija kajaki oraz Pani Joannie Gwaryszewskiej z Kreolia Kraina Kreatywności.

Nie możemy zapomnieć również o naszych wspaniałych jurorach: Piotr Engwert, Maciej Zawisza, Joanna Gawryszewska – DZIĘKUJEMY za Waszą nieocenioną pomoc! 🥇🥇🥇