Regionalne Eliminacje Lego First League Challange 2024

Przed nami wyjątkowy dzień w kalendarzu wszystkich miłośników robotyki i innowacji technologicznych. Już 9 marca, o godzinie 9:00, nasza szkoła stanie się areną zmagań młodych umysłów podczas Regionalnych Eliminacji FIRST LEGO League Challenge 2024. To niezwykła okazja, aby śledzić, jak drużyny z Elbląga, Gdańska, Białegostoku, Rumi, Barczewa, Nidzicy i Tajna Starego prezentują swoje umiejętności w projektowaniu, budowie oraz programowaniu robotów LEGO, zmierzając po tytuł najlepszych i awans do etapu ogólnopolskiego.

W tym roku wydarzenie to odbędzie się pod hasłem „MASTERPIECE”, co podkreśla głęboką wiarę w kreatywność i innowacyjność młodych ludzi. Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję nie tylko do rywalizacji, ale również do dzielenia się swoimi pasjami, hobby i zainteresowaniami. To czas, kiedy edukacja przechodzi poza tradycyjne ramy, inspirując do poszukiwania nowych rozwiązań i pomysłów.

Podczas turnieju młodzi konstruktorzy będą mogli czerpać wiedzę od ekspertów z różnych dziedzin kreatywnych – muzeów, teatrów, czy świata sztuki – co dodatkowo wzbogaci ich doświadczenie. To nie tylko konkurs, ale także platforma wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych znajomości i rozwijania zainteresowań.

Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców oraz miłośników technologii i innowacji, by dołączyli do nas i wspierali młodych talentów. Wasza obecność jest dla nas niezmiernie ważna – razem tworzymy niezapomniane wspomnienia i motywujemy uczestników do dalszego rozwijania swoich pasji. Przygotowaliśmy szereg atrakcji towarzyszących, które sprawią, że ten dzień stanie się prawdziwym świętem nauki, technologii i zabawy.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by być częścią czegoś większego. Dołączcie do nas w tej inspirującej podróży po świat technologii i kreatywności. Zapraszamy na Regionalne Eliminacje FIRST LEGO League Challenge – razem sprawimy, że będzie to niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników i gości!