Karolina Kwiatkowska

O mnie

W Zespole Szkół Społecznych w Mikołajkach pracuję od 2022 r. Pełnie rolę psychologa szkolnego oraz koordynatora do spraw udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.  

Ukończyłam klasę o profilu humanistycznym w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku, następnie podjęłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia ze specjalnością kliniczną na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Warszawie. Jestem psychologiem oraz terapeutą pedagogicznym od przeszło dziesięciu lat pracującym z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami.  

Doświadczenie zawodowe zdobywałam głównie w placówkach oświatowych: pracując oraz odbywając staże w poradni psychologiczno-pedagogicznej, przedszkolach, szkołach oraz w ośrodku rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczym. Posiadam doświadczenie i praktyczne umiejętności do pracy z dziećmi, których rozwój nie przebiega harmonijnie – głównie z niepełnosprawnością intelektualną, sprzężoną, w spektrum autyzmu. Aby świadczyć pracę na wysokim poziomie, stale pogłębiam i uaktualniam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach dla aktywnych zawodowo psychologów. 

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci w wieku przedszkolnym. Wolny czas spędzam z rodziną, przyjaciółmi, na rowerze bądź z dobrą książką.