Regionalne Eliminacje First Lego League Challenge MASTERPIECE

W Społecznej Szkole Podstawowej STO w Mikołajkach mamy zaszczyt śledzić, jak nasi uczniowie rozwijają swoje pasje i talent. Ostatnim wydarzeniem, które z radością chcemy podzielić się z naszą społecznością, są Regionalne Eliminacje First Lego League Challenge MASTERPIECE, które miały miejsce w naszej szkole.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że drużyna RUBIKI w składzie: Kiara Keller, Maksymilian Żukowiec, Jakub Świercz, Grzegorz Chmielewski, Kacper Górecki, Marcel Pirjanowicz, z niezwykłym zaangażowaniem i kreatywnością reprezentowali nas na tym prestiżowym wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, który przybliża nam hobby jednego z uczestników Kacpra Góreckiego. Dzięki temu nagraniu możemy lepiej zrozumieć, na czym polega First Lego League Challenge i jakie umiejętności są rozwijane w ramach tego projektu. To wspaniała okazja, aby docenić ciężką pracę, kreatywność i zaangażowanie naszych uczniów.

Warto wspomnieć, że First Lego League to międzynarodowy program, który zachęca dzieci i młodzież do myślenia naukowego i inżynieryjnego, a także do rozwijania umiejętności współpracy i rozwiązywania problemów. Udział drużyny RUBIKI w wydarzeniu jest nie tylko powodem do dumy dla naszej społeczności szkolnej, ale także inspiracją dla innych uczniów do poszukiwania własnych pasji i dążenia do doskonałości.

Jesteśmy dumni z całego zespołu uczniów, którzy brali udział w przygotowaniach do eliminacji. Ich ciężka praca i determinacja są dowodem na to, że nasza szkoła jest miejscem, gdzie talent spotyka się z możliwościami.