Euroweek

W dniach 13-17 maja nasi uczniowie mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w Euroweeku – wydarzeniu, które na długo pozostanie w naszej pamięci. To wyjazd, pełen wspaniałych ludzi, mnóstwa śmiechu i radości, obfitował w nowe doświadczenia i wyzwania, które wzbogaciły nas o cenne umiejętności.

Podczas pobytu nasi uczniowie brali udział w różnorodnych zajęciach integracyjnych, które pomogły im lepiej się poznać i zgrać jako zespół. Każdy dzień był pełen aktywności – od wspólnych spacerów po malowniczych okolicach, przez zajęcia taneczne, które dostarczyły wiele radości, aż po warsztaty językowe, które były doskonałą okazją do podszkolenia języka angielskiego.

W trakcie wyjazdu nasi uczniowie mieli również szansę zdobycia nowych umiejętności i zwiększenia pewności siebie. Dzięki możliwości wcielenia się w różne role i odgrywania scenek, uczestnicy nie tylko świetnie się bawili, ale również rozwijali swoje kompetencje interpersonalne. Każdy dzień przynosił nowe wyzwania i zadania, które uczyły współpracy i kreatywności.

Oprócz intensywnego programu edukacyjnego, uczestnicy mieli także okazję nawiązać nowe przyjaźnie i spędzić czas w miłej atmosferze. Śmiech, radość i wzajemne wsparcie towarzyszyły im przez cały czas trwania wydarzenia. Wspólne posiłki, wieczorne rozmowy i zabawy sprawiły, że uczestnicy jeszcze bardziej się zintegrowali i wrócili do domu z bagażem niezapomnianych wspomnień.

Euroweek 2024 to czas pełen śmiechu, radości i wyjątkowych doświadczeń. Mimo napiętego grafiku, każdy wracał do domu z uśmiechem na twarzy i poczuciem, że uczestniczył w czymś naprawdę wyjątkowym. Ten wyjazd z pewnością na długo pozostanie w naszych sercach.