Dzień Rodziny 2019

Dzień Rodziny to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu naszej szkoły. W piątek 31 maja, dzieci wraz z rodzicami uroczyście obchodzili swoje święto. Zebranych serdecznie powitał Dyrektor Szkoły, Pan Dariusz Cichoń. W swoim przemówieniu podkreślił rolę rodziny w wychowaniu dzieci oraz złożył rodzinom życzenia. Zaprosił wszystkich do obejrzenia programu artystycznego, przygotowanego przez uczniów z klas I-III. W podziękowaniu za występ, rodzice zaprezentowali przygotowaną w tajemnicy „Rzepkę” Juliana Tuwima. Dzieci, oglądając widowisko, nie mogły uwierzyć, że to ich rodzice wcielili się w rolę bohaterów znanego wiersza. Kolejnym punktem spotkania było rozstrzygnięcie konkursu pt. „Zrównoważony rozwój i odpowiedzialna konsumpcja” realizowanego we współpracy z Nadleśnictwem Spychowo, w którym udział wzięli uczniowie z klas: VIII oraz III gimnazjum. Tradycją naszej szkoły w takim dniu są rodzinne zawody sportowe oraz biegi przełajowe, które w tym roku również się odbyły. Wspólnie spędzony czas zakończył się ogłoszeniem wyników zawodów oraz biegów.


Post Author: Szymon Nowicki

Dodaj komentarz